Voetbaluitslagen zondag 23 november

Sneek- Hieronder de voetbaluitslagen van de Friese clubs in het amateurvoetbal: Zondag Hoofdklasse C Juliana ’31 – NEC 2 – 1 FVC – Germania 1 – 3 MSC – Quick ’20 1 – 0 De Bataven – Be Quick 1887 0 – 1 Rohda Raalte – Alcides 0 – 0 RKHVV – Achilles 1894 3 […]

staphorstvoetbalSneek- Hieronder de voetbaluitslagen van de Friese clubs in het amateurvoetbal:

Zondag Hoofdklasse C

Juliana ’31 – NEC 2 – 1
FVC – Germania 1 – 3
MSC – Quick ’20 1 – 0
De Bataven – Be Quick 1887 0 – 1
Rohda Raalte – Alcides 0 – 0
RKHVV – Achilles 1894 3 – 0
AFC Arnhem – SWZ Boso Sneek 0 – 4

Zondag Eerste klasse F

WVV – Dalen 2 – 2
vv Steenwijk – GVAV-Rapiditas 1 – 0
Dieze West – SC Erica 3 – 1
VKW – SC Joure 2 – 2
SVBO – Rolder Boys 3 – 2
Bergum – Emmen 2 – 3
Hoogeveen – Nieuw Buinen 0 – 0

Zondag Tweede klasse K

St.Annaparochie – sv Olyphia 1 – 3
MKV’29 – GSAVV Forward 1 – 2
Groninger Boys – GAVC 2 – 1
Heerenveen – SC Emmeloord 2 – 1
LSC 1890 – GRC Groningen 0 – 2
LAC Frisia 1883 – FC Wolvega 1 – 1
ONB – Velocitas 1897 4 – 1

Zondag Derde klasse A

Geel Wit – Friesland 5 – 0
Harkema Opeinde – DTDgest
Lemmer vv – Oosterlittens 4 – 1
fc Harlingen – VC Trynwalden 3 – 1
FFS – Leovardia 3 – 2
Oerterp – Zwaagwesteinde 3 – 6
Nicator – Drachten 1 – 1.
Zondag Derde klasse B

Ruinen – Jubbega 3 – 3
De Blesse – vv Stanfries 2 – 3
Asser Boys – FC Oldemarkt 2 – 0
Beilen – VENO 1 – 0
Trinitas – Wacker 5 – 2
Read Swart – DIO Oosterwolde 3 – 0
Dwingeloo – Udiros 3 – 1

Zondag Vierde klasse A

Tijnje – Terschelling 3 – 2
Warga – Renadoafg
Irnsum – Black Boys 2 – 0
Akkrum – Thor 2 – 1
SC Franeker – Bolsward 2 – 1
v.v. Dronrijp – Nieuweschoot 2 – 6
RKO – Gorredijk 2 – 2

Zondag Vierde klasse B

Bakkeveen – Steenwijker Boys 1 – 6
Sportclub Makkinga – Havelte 1 – 3
Nieuw Roden – Steenwijkerwold 3 – 4
Smilde’94 – S.V. Hoogersmilde 1 – 1
LEO (Loon) – Gomos 5 – 4
Wijster – Haulerwijk 0 – 0

Zondag Vijfde klasse A

AVV – Bakhuizen 2 – 2
VWC – Oldeholtpade 0 – 0
Aengwirden – Kuinre 2 – 1
St.Jacob – Mildam 0 – 6
Blauwhuis – Oldeboorn 3 – 8
Blankenham – Langezwaag 2 – 3
RES – Langweer 1 – 2

Zondag Vijfde klasse C

De Sweach – Blue Boys 3 – 0
SC Boornbergum’80 – Donkerbroek 1 – 1
Houtigehage – Surhuisterveen 0 – 3
De Wilper Boys – Wispolia 4 – 2
GVB – SC Flamingo 1 – 4
De Walden – ODV 3 – 1

[ssba]

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Friesland Actueel

Friesland Actueel